ERJ-U08D6493V
MFR.Part #
ERJ-U08D6493V
JLCPCB Part #
C2129017
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS