ERG-3SJ750
MFR.Part #
ERG-3SJ750
JLCPCB Part #
C6191783
Description
-55℃~+235℃ 3W 75Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS