ERJ-S08D2741V
MFR.Part #
ERJ-S08D2741V
JLCPCB Part #
C2128650
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS