ECQUAAF224M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQUAAF224M
JLCPCB Part #
C178455
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 275V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS