ERJ-12YJ1R1U
MFR.Part #
ERJ-12YJ1R1U
JLCPCB Part #
C20020558
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS