ERJ-S08D2321V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S08D2321V
JLCPCB Part #
C2128779
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS