ERJ-S06D2321V
MFR.Part #
ERJ-S06D2321V
JLCPCB Part #
C2123849
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS