ERJ-S08D7321V
MFR.Part #
ERJ-S08D7321V
JLCPCB Part #
C2128821
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 7.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS