ERJ-S08D2202V
MFR.Part #
ERJ-S08D2202V
JLCPCB Part #
C3965376
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS