ERJ-S08D8202V
MFR.Part #
ERJ-S08D8202V
JLCPCB Part #
C4103753
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS