EEU-HD1E680B
MFR.Part #
EEU-HD1E680B
JLCPCB Part #
C1582286
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 25V 5mm 5mm 68uF 91mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS