RN73H2BTTD9530C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9530C50
JLCPCB Part #
C4009998
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS