ERJ-S08D1912V
MFR.Part #
ERJ-S08D1912V
JLCPCB Part #
C4248967
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS