ERA-2VRW2492X
MFR.Part #
ERA-2VRW2492X
JLCPCB Part #
C6239709
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS