ERJ-12NF6493U
MFR.Part #
ERJ-12NF6493U
JLCPCB Part #
C20019330
Description
-55℃~+155℃ 649kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS