FRC32C2B150JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
FRC32C2B150JTP
JLCPCB Part #
C4203069
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 125mW 15Ω ±1000ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS