ERJ-S06J7R5V
MFR.Part #
ERJ-S06J7R5V
JLCPCB Part #
C1859032
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS