ERJ-B2AJ151V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ151V
JLCPCB Part #
C4290758
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS