ESR10EZPJ5R6
MFR.Part #
ESR10EZPJ5R6
JLCPCB Part #
C4211755
Description
-55℃~+155℃ 400mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS