ERJ-S06J6R2V
MFR.Part #
ERJ-S06J6R2V
JLCPCB Part #
C4310234
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS