RT0805BRB0744K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRB0744K2L
JLCPCB Part #
C864378
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS