ERA-3VPB2672V
MFR.Part #
ERA-3VPB2672V
JLCPCB Part #
C4339293
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS