TXS2-LT-4.5V
MFR.Part #
TXS2-LT-4.5V
JLCPCB Part #
C5812493
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4.5V 5ms 5ms Dual Coil Silver + Gold Plated Plugin Magnetic Latching Relays ROHS