ERJ-S06J162V
MFR.Part #
ERJ-S06J162V
JLCPCB Part #
C4303809
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS