ERJP03F4700V
MFR.Part #
ERJP03F4700V
JLCPCB Part #
C427300
Description
-55℃~+155℃ 200mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS