EEU-HD1H680B
MFR.Part #
EEU-HD1H680B
JLCPCB Part #
C5114403
Package
Plugin,D6.3xL12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 110mA@120Hz 12.7mm 50V 5mm 6.3mm 68uF ±20% 插件,D6.3xL12.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS