ELJ-RE12NJFA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELJ-RE12NJFA
JLCPCB Part #
C19509153
Package
0603
Description
10@100MHz 12nH 350mΩ 400mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS