ERJ-S06F19R6V
MFR.Part #
ERJ-S06F19R6V
JLCPCB Part #
C2110794
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.6Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS