ERJ-S1TF9312U
MFR.Part #
ERJ-S1TF9312U
JLCPCB Part #
C4261032
Description
-55℃~+155℃ 1W 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS