RT0805DRD0751KL
MFR.Part #
RT0805DRD0751KL
JLCPCB Part #
C2126335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS