ERJ-S06D5620V
MFR.Part #
ERJ-S06D5620V
JLCPCB Part #
C3952942
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS