ERJ-1TRQF3R3U
MFR.Part #
ERJ-1TRQF3R3U
JLCPCB Part #
C2076320
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS