ERJ-U1TF1741U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1741U
JLCPCB Part #
C1861920
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS