ERJ-P08J620V
MFR.Part #
ERJ-P08J620V
JLCPCB Part #
C2080295
Description
-55℃~+155℃ 62Ω 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS