ERJ-S06D21R0V
MFR.Part #
ERJ-S06D21R0V
JLCPCB Part #
C3975368
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS