ECW-F4165HL
MFR.Part #
ECW-F4165HL
JLCPCB Part #
C3792737
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6uF 400V ±3% Plugin,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS