EEU-EE2C101
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-EE2C101
JLCPCB Part #
C5114268
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 12.5mm 160V 27mm 5mm 664mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS