ERA-6AHD390V
MFR.Part #
ERA-6AHD390V
JLCPCB Part #
C2092348
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS