ERJ-S03D5102V
MFR.Part #
ERJ-S03D5102V
JLCPCB Part #
C3992112
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS