ERJ-P03D43R0V
MFR.Part #
ERJ-P03D43R0V
JLCPCB Part #
C3969617
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS