ERJ-HP6F3602V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-HP6F3602V
JLCPCB Part #
C5688193
Package
0805
Description
-55℃~+175℃ 36kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS