ERJP06J105V
MFR.Part #
ERJP06J105V
JLCPCB Part #
C441966
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS