ERJ-S02J360X
MFR.Part #
ERJ-S02J360X
JLCPCB Part #
C4338834
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS