ERJ-XGNF36R5Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF36R5Y
JLCPCB Part #
C4050290
Description
-55℃~+125℃ 31mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS