ARA210A24X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ARA210A24X
Description
-40℃~+85℃ 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 30V@DC 4ms 4ms Single Coil - Magnetic Latching Relays ROHS