ERJ-S02F75R0X
MFR.Part #
ERJ-S02F75R0X
JLCPCB Part #
C2127174
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS