ERJ-14NF8872U
MFR.Part #
ERJ-14NF8872U
JLCPCB Part #
C4130015
Description
-55℃~+155℃ 500mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS