EEUEB1H470S
MFR.Part #
EEUEB1H470S
JLCPCB Part #
C128470
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
11.2mm 2.5mm 47uF 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm 61mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS