ERJ-S02F4R12X
MFR.Part #
ERJ-S02F4R12X
JLCPCB Part #
C1014031
Package
0402
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS