ERJ-U06D4421V
MFR.Part #
ERJ-U06D4421V
JLCPCB Part #
C4243215
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS